Air-Max 4 Airpods Bluetooth Kulaklık Wireless Şarj Destekli

365,00 TL

Kıbrıs / Girne / Lapta

İlan Numarası
#2277
Eklenme Tarihi
01 Ağustos 2019
Kullanım Şekli
Stereo
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Kıbrıs / Girne / Lapta

Fiyat
365,00 TL
İlan Numarası
#2277
Eklenme Tarihi
01 Ağustos 2019
Kullanım Şekli
Stereo
Kimden
Mağazadan
Durumu
Sıfır

Teknik Özellikler

Bluetooth Version: V5.0

İletim Mesafesi: 10 metreye kadar

Frekans tepkisi: 20Hz-20KHz

Protokol Destekli: HSP/HFP/A2DP/AVRCP

Pil Ömrü: Yaklaşık 2.5 saat (Açılış sırasında varsayılan ses seviyesi ile)

Bekleme Süresi: Yaklaşık 20 saat

Şarj Kutusunun USB ile Şarj Zamanı: 1 saat

Şarj Kutusunun Wireless ile Şarj Zamanı: 1.5 saat

Kulaklık Düğmesi Kontrolü: Dokunmatik kontrol

Ürün Ağırlığı: 36 gram

Ürün boyutu: 44*21*53.5mm

Kullanım Özellikleri

-Wireless şarj desteği bulunmaktadır.

-Kutu üzerindeki düğmeye basarak kulaklıkları aktif edebilirsiniz

-Kulaklıkları çıkararak cihazınızın bluetooth’ unu aktif ederek aratınız, ekranda airpods görüntüsü görünecektir, “bağlan” butonuna basınız, bir sonraki adımda kulaklığın ve kutunun şarj durumunu gösterecektir, “bitti” butonuna basarak eşleştirme yapabilirsiniz.Bu eşleştirme ilk eşleştirme yapılacağı zaman geçerlidir. Diğer eşleştirmeler kutudan çıkarıldıktan sonra otomatik olarak gerçekleşecektir.

-Konuşma sağ ve sol her iki kulaklık ile yapılmaktadır, telefon çaldığında kulaklığa tek dokunuşta arama cevaplanır, 1.5 saniye basılı tutulduğunda arama reddedilir, yine görüşme yapılırken bir kez dokunursanız aramayı sonlandırır.

- Sol kulaklıkta çift tıklama yaparsanız ses arttırır, sağ kulaklıkta çift tıklama yaparsanız ses azaltır.

-Müzik dinlerken sağ veya sol kulaklığa bir kez dokunursanız müzik durdurma ve oynatma işlemi yapar.

-Çalma durumunda önceki şarkıyı çalmak için üç kez sol kulak dokunma işlev düğmesine tıklayın, bir sonraki şarkıyı çalmak için üç kez sağ kulak dokunma işlev düğmesine tıklayınız.

- Kulaklık normal çalışırken dokunmatik işlev tuşuna uzun basın ve gelen sesten sonra konuşarak Siri’ ye bağlanın

-Kutu şarj olurken kırmızı ışık yanar, şarj dolduğunda ise mavi ışık yanar. Düşük şarj uyarısı verirken mavi ışık yanıp söner.

-Üçlü arama, geçerli aramayı kapatma ve yeni arama alma: Bir arama sırasında gelen bir arama olduğunda mevcut aramayı kapatmak ve aynı anda yeni aramayı almak için dokunmatik işlev tuşuna tıklayın, bu işlev cep telefonu desteği gerektirir.

-Üçlü arama; geçerli aramayı kapatma ve yeni arama alma: Bir arama sırasında gelen bir arama olduğunda mevcut aramayı kapatmak ve aynı anda yeni aramayı almak için dokunmatik işlev tuşuna tıklayın, bu işlev cep telefonu desteği gerektirir.

-Üçlü arama; yeni aramayı almak için geçerli aramayı bekletmek: Geçerli aramayı bekletmek ve yeni aramayı almak için dokunmatik işlev tuşuna çift tıklayın. Bu işlev cep telefonu desteği gerektirir.

-Üçlü arama; iki arama arasında geçiş: Üçlü arama durumunda, geçerli aramayı sürdürmek, sürdürülen aramaya geçmek ve iki arama arasında geçiş yapmak için dokunmatik işlev tuşuna çift tıklayın. Bu fonksiyon cep telefonu desteğini gerektirir.

TWS Zorunlu Eşleştirme: TWS eşleştirme moduna girmek için sol ve sağ kulak dokunma işlevi tuşlarını aynı anda yaklaşık 5 sn basılı tutun (sesli uyarı “eşleştirme” kırmızı ve mavi ışıkları sırayla yanıp sönüyor) (sonraki TWS otomatik eşleştirme olur)

İlan Etiketleri : KULAKLIK,AİR-MAX 4,AİRPODS
sahibindenkktc.com, tüm kullanıcılar için tam bir alışveriş güvenliği sağlamayı amaç edinmiştir.

Güvenli E-Ticaret (GET) sistemiyle yapılan alışverişlerde hem ürün, hem de ödeme güvence altına alınır. Satıcı üyemizle iletişime geçerek GET sisteminden bağımsız alışveriş yapmak sizi bu sistemin dışında tutar. Alışverişlerinizin güvenliği için sunduğumuz güvenlik servislerinden faydalanın.